اجاره کپسول اکسیژن

 

کپسول اکسیژن یکی از پر مصرف ترین تجهیزات در پزشکی است و معمولا برای افرادی بیشترین کاربرد را دارد که سطح اکسیژن خون آن ها کاهش یافته است. همان طور که می دانید اکسیژن یکی از گازهای اصلی برای تنفس انسان می باشد.

کپسول اکسیژن محفظه ای با فشار بسیار بالاست که به فرد بیمار اجازه می دهد تا سطح مولکولی اکسیژن در خون او حل شود. این موضوع باعث افزایش متابولیسم شده و سلول های بدن زنده خواهند شد. فرد بیمار در صورت کمبود اکسیژن نیاز به میزان اکسیژنی دارد که بالاتر از مقدار اکسیژن در هوا باشد. به منظور کنترل فشار خروجی اکسیژن از وسیله ای به نام مانومتر استفاده می شود.

بیشترین کاربرد کپسول اکسیژن در بیمارستان ها، مراکز درمانی، کلینیک و مطب ها و حتی در منزل می باشد که در صورت اتمام اکسیژن موجود، شما قادر به شارژ مجدد آن خواهید بود. این کپسول در اندازه های 1- 3- 5- 10- 20-40  و 50 لیتری در بازار تجهیزات پزشکی موجود است.

اجزای کپسول اکسیژن

کپسول اکسیژن برای عملکرد صحیح خود از قطعاتی تشکیل شده است که عبارتند از:

  • مخزنی از جنس چدن، آلومینیوم یا آهن که استوانه ای شکل بوده و اکسیژن در آن ذخیره شده است.
  • مانومتر که میزان جریان خروجی اکسیژن را کنترل می کند و موقعیت آن در بالای کپسول است.
  • جریان سنج که میزان اکسیژن مصرفی را بر حسب لیتر در دقیقه نمایش می دهد.
  • محفظه آب مقطر که اکسیژن را نم دار کرده و از خروج اکسیژن خشک پیشگیری می کند.
  • ماسک تنفسی که به دو صورت استفاده در بینی و صورت، اکسیژن را به بیمار می رساند.

کپسول اکسیژن موجود در بازار در دو نمونه صنعتی و پزشکی می باشد. با توجه به حجم این کپسول ها شما قادر خواهید بود از آن حتی در اماکن عمومی، غواصی، کوهنوردی و … نیز استفاده کنید.

 

 

در این روزهای بازار تجهیزات پزشکی با افزایش قیمت ، تقاضا برای اجاره کپسول اکسیژن میان خانواده های بیماران گرامی زیاد شده است.

فروشگاه تجهیزات پزشکی اورشاد در راستای افزایش رضایت مندی مشتریان گرامی حود اقدام به اجاره انواع دستگاه اکسیژن ساز و انواع کپسول اکسیژن در سراسر آذربایجان غربی نموده است.

امکان اجاره کپسول اکسیژن به صورت آنلاین به زودی در سایت اورشاد فراهم خواهد شد.

برای اجاره کپسول اکسیژن با شماره های زیر تماس بگیرید

شماره فروشگاه : 04433488627
شماره همراه :  ۰۹۱۴۳۸۹۸۳۱۵